Dosering Chloor en pH
Het zwembadwater wordt door een meetcel gestuurd waar elektroden in zitten om de pH en Redox te meten.
De gemeten waarden gaan naar de doseercomputer, als het nodig is zal deze de pH of Redox pomp aansturen.
Er zijn 12 producten.
Technopool hypro-pro pH/Rx 60
Dubbele peristaltische doseerpomp pH/Rx, type Technopool Voor privé zwembaden met een dubbel ingebouwde pH en Rx tool, geschikt voor dosering van acide/alkaline regelaars afhankelijk van de pH waarde en voor dosering van chloor of andere ontsmetters, afhankelijk van de mogelijke Rx waarde.
Poolquip automatische chloor regeling
Sugar Valley Station 1 controller incl module
• Sturing voor meten en regelen van pH, redox, vrij chloor en geleidbaarheid.
• Inclusief Pool Management functies voor o.a. filter-/terugspoeltijden, pompsnelheden, verlichting, verwarming, etc.
• Modulair, naar wens samen te stellen en uit te breiden
Flow switch 63 mm
Deze stromingsschakelaar schakelt bij een te lage flow een relais of lichte apparaten uit. Aansluiting 63mm mof/spie lijmverbinding.
Max. schakeling is 80V/A. Minimale flow voor inschakeling: 3000 liter/uur. Bij minder dan 1500 liter/uur schakelt de switch uit.
Opslagbak voor 25 / 30 liter vat
Watersens , controle- en doseersysteem met internet
Hayward POOL pH-regelaar
Poolquip automatische Ph regeling
Multifunctionele flowkamer 50mm
De ideale flowkamer! Met plaats voor flowswitch (flowswitch is optioneel), aarding, 2 sensor aansluitingen en 2 doseernippel aansluitingen. Voorzien van 50mm koppelingen, RVS aardpen met schroef, 2 sensor aansluitingen, 1 doseernippel aansluiting, en twee ½" pluggen. Intern bypass systeem zorgt voor perfecte waterdoorstroming voor de sensoren en voor het injecteren van vloeistoffen (zoals chloor en pH-).
Flow switch ¾" bi.dr.
Deze stromingsschakelaar schakelt bij een te lage flow een relais of lichte apparaten uit. Aansluiting ¾" bi.dr.
Max. schakeling is 80V/A. Minimale flow voor inschakeling: 3000 liter/uur. Bij minder dan 1500 liter/uur schakelt de switch uit.
Poolquip pH en RX flowswitch paddle model (1/2")
Poolquip pH en RX flowswitch paddle model (1/2") kan in een 1/2 aanboorzadel gedraaid worden.